ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Новини / Правоохоронні органи
В Одесі правоохоронці викрили дві схеми незаконного переправлення призовників через державний кордон України.
Правоохоронці повідомили про підозру депутатці однієї з міських рад Одеської області, яку викрили на вимаганні неправомірної вигоди за сприяння в отриманні в оренду земельної ділянки. За скоєне жінці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася у селі Маяки.
В Одесі для захисту рослин від незаконної вирубки озеленювачі Комунального підприємства «Міськзелентрест» обприскують хвойнї насадження спеціальним розчином, який дозволяє тимчасово зіпсувати їхню декоративну привабливість, надаючи рослинам нетоварний вигляд.
Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася вчора, 20 грудня, ввечері, на трасі сполученням Одеса – Рені, неподалік від міста Ізмаїл.
Для допомоги Одещині у подоланні наслідків цілеспрямованих атак ворога до регіону залучено рятувальників із 12 областей України. Усі служби працюють скоординовано, забезпечуючи стабільну роботу критичної інфраструктури, підтримку громад і безпеку людей у складний період.
Правоохоронці встановлюють обставини події, яка сталась вчора, 18 грудня, ввечері, на вулиці Софіївській в Одесі.
У ніч на 18 грудня ворог вкотре завдав удару по цивільних об’єктах Одеського району, застосувавши ударні дрони. Внаслідок атаки пошкоджено житлові будинки, навчальний заклад, приватні оселі та автомобілі, поранення отримали вісім мирних мешканців. За фактом воєнного злочину розпочато досудове розслідування.
Українські прикордонники продовжують збивати російські ударні БпЛА.
Поліцейські викрили двох жителів Одеси та Вінниці, які за грошову винагороду організовували незаконне переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України. Фігурантам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи — їм загрожує до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Одещини викрили 26-річного жителя Одеси, який на замовлення ворожих спецслужб здійснив підпал відділення банку в Київському районі міста. Зловмиснику повідомлено про підозру — за умисне пошкодження майна шляхом підпалу йому загрожує до десяти років позбавлення волі.
В Одесі за позовом прокуратури і рішенням суду демонтували чергову незаконну забудову на комунальній землі.
Після масованого ворожого обстрілу та знеструмлення значної кількості населених пунктів регіону правоохоронці збільшили кількість патрулів, які стежать за правопорядком і допомагають людям у складних ситуаціях, регулюють рух транспорту на перехрестях, де не працюють світлофори.
Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура інформують про викриття корупційної схеми в Ізмаїльському порту.
Вища рада правосуддя звільнила суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду після розгляду дисциплінарної скарги, підготовленої на основі матеріалів САП і НАБУ. За версією слідства, він був причетний до схеми, яка через фіктивні рішення про самостійне виховання дітей дозволяла військовозобов’язаним чоловікам незаконно виїжджати за кордон та уникати мобілізації.
Правоохоронці встановлюють обставини події, яка сталась вчора, 11 грудня, ввечері, на вулиці Академіка Корольова.
Прокуратура довела необхідність посилення покарання одеситу за поширення заборонених даних про ЗСУ.
Одеські митники виявили лінію для виробництва сигарет, задекларовану як інше обладнання.
Співробітники Служби безпеки України затримали агентів гру рф, які готували обстріли по теплових- та гідроелектростанціях Київщини.
Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю маршрутного автобуса та пішохода.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».



© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.949