ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Українські прикордонники врятували від смерті у воді молодого румуна
18:02 / 28.03.2023

ОДЕСА, 28 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Прикордонники Ізмаїльського загону врятували кермувальника румунського човна, який перекинувся на Дунаї.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

У повідомленні відомства сказано:

Працівники портової служби «Ізмаїльського морського торговельного порту» помітили на річці Дунай перевернутий човен та людину у воді. Інформацію негайно передали прикордонникам Ізмаїльського загону.

Для порятунку чоловіка одразу вийшов прикордонний наряд на катері. Охоронці кордону дістали з води 19-річного хлопця, який виявився громадянином Румунії.

Він розповів, що після капітального ремонту двигуна вирішив на човні вийти на воду аби випробувати його. Але сильний вітер здійняв хвилю і внаслідок невдалого маневру легкий моторний човен перекинувся. Чоловік опинився у холодній воді, ще й без рятувального жилета. Він тримався за човен, який зносило течією.

Хлопцю пощастило, що його вчасно помітили та врятували українські прикордонники, адже, враховуючи сильний вітер, глибину річки (подекуди сягає 7 м.) та низьку температуру води (близько 13 ℃), інцидент міг завершитися трагедією для нього самого.

Охоронці кордону також спробували витягнути й човен, який майже увесь був під водою, але, через небезпеку це зробити не вдалося.

Хлопця прикордонники передали румунським колегам. Він разом з останніми подякував українцям за врятоване життя.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
16:10 16.07.2026
16:03 16.07.2026
15:22 16.07.2026
15:01 16.07.2026
14:55 16.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012