ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Поліція вилучила у одеського колаборанта кілька одиниць зброї
16:16 / 31.03.2023

ОДЕСА, 31 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці викрили в Одесі 57-річного чоловіка у колабораціонізмі та зберіганні зброї.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні поліції сказано:

Окрім речових доказів колабораційної діяльності, у проросійськи налаштованого містянина вилучили зброю.

Правоохоронці встановили, що правопорушник активно поширював ворожу пропаганду в підтримку загарбницькій політики кремля, використовуючи заборонений в Україні соціальний застосунок «Однокласники». На власній сторінці чоловік розміщував публікації, в яких возвеличував кремлівського вождя, закликав не обмежуватись захопленням українських міст, а поширювати «російський мир» на територіях європейських держав. Шанувальник кремля зневажливо висловлювався про українців та стверджував: «Одесса – російське місто».

Під час санкціонованого обшуку в його помешканні правоохоронці вилучили гаджети, з яких він здійснював протиправну діяльність, а також автомат, пістолети, шаблі та ножі.

«На підставі зібраних доказів, підтверджених лінгвістичною експертизою, поліцейські повідомили фігуранту про підозру у колабораційній діяльності, що передбачено ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора.

Відомості за фактом виявленої зброї правоохоронці внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. В рамках розпочатого провадження поліцейські скерували вилучені предмети на експертизу, за висновками якої буде вирішено питання щодо повідомлення чоловіку про підозру», — повідомив начальник територіального підрозділу поліції Віктор Герасименко.

Заходи проводили співробітники відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 за оперативним супроводом працівників управління протидії кіберзлочинам в Одеській області ДКП НПУ під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
11:27 22.12.2025
10:37 22.12.2025
10:30 22.12.2025
10:21 22.12.2025
09:54 22.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.843