ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокуратура: попереджено безпідставні мільйонні витрати з одеського бюджету при ремонті лікарні
14:48 / 12.04.2023

ОДЕСА, 12 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Суд визнав недійсним договір про закупівлю підрядних робіт за кошти одеського бюджету на суму понад 33 мільйони гривень, який був укладений з порушенням процедури закупівлі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За втручання прокурорів Малиновської окружної прокуратури м. Одеси визнано недійсним договір про закупівлю підрядних робіт за кошти місцевого бюджету на суму понад 33 млн грн, який був укладений з порушенням процедури закупівлі.

Так, у лютому 2022 року між Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради та підприємством, за результатами відкритих торгів, укладено договір на закупівлю робіт з капітального ремонту однієї з будівель Міської клінічної інфекційної лікарні в Одесі.

Прокурором в суді доведена невідповідність переможця торгів кваліфікаційним вимогам. Так, у свої тендерній пропозиції підприємство на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази надало договір про надання послуг техніки, строк якого на момент розгляду пропозиції закінчився.

Крім того, перевіркою факту його укладення встановлено, що вказаний договір взагалі ніколи не укладався із власником відповідних засобів.

Також з’ясовано, що інформація про наявність у підприємства працівників відповідної кваліфікації не відповідає фактичним обставинам, а вимогу закону щодо надання підприємством аналогічного договору про виконання робіт з капітального ремонту не дотримано.

Господарський суд Одеської області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно посадовців Управління капбудівництва Одеської міськради за фактом розтрати бюджетних коштів при проведенні закупівель з капітального ремонту КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня» в Одесі (ч. 1 ст. 191 КК України).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026
10:47 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.043