ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ВАКС призначив заступнику одеського мера заставу в 5,368 млн грн
14:55 / 27.04.2023

ОДЕСА, 27 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід заступнику міського голови Одеси, який проходить по справі одеського заводу «Краян».

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У повідомленні прокурорів сказано:

Справа Одеського «Краяну» — обрано запобіжний захід заступнику міського голови Одеси

26 квітня 2023 року за клопотанням прокурора #САП колегія суддів #ВАКС змінила запобіжний захід заступнику міського голови Одеси, ще одному обвинуваченому у справі Одеського «Краяну».

Суд частково задовольнив клопотання та застосував до особи запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 5,368 млн грн.

У разі внесення застави на обвинуваченого покладаються процесуальні обов’язки:

🔹прибувати за кожною вимогою до суду;

🔹не відлучатися за межі території України без дозволу суду;

🔹повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи;

🔹утримуватися від спілкування з особами, визначеними в ухвалі суду;

🔹здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну.

Строк дії обов’язків – до 27 червня 2023 року включно.

❕Розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу ще одному обвинуваченому заплановано на 15:00 год. 27.04.2023.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
11:16 18.04.2026
11:13 18.04.2026
11:05 18.04.2026
11:02 18.04.2026
08:15 18.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.064