ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокуратура: двоє посадовців з Одещини отримали по 5 років увʼязнення за корупцію
16:12 / 08.06.2023

ОДЕСА, 08 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Колишні завідувачка сектору податкової служби та держекоінспектор визнані винними в одержанні неправомірної вигоди та засуджені до 5 років ув’язнення.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

Забезпечено невідворотність покарання та засуджено до реальних строків корупціонерів

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури колишню завідувачку сектору одного з районних підрозділів Головного управління Державної податкової служби в Одеській області визнано винною в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Її засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки.

Прокурором у суді доведено, що податківиця одержала хабар за невжиття відповідних заходів з метою припинення здійснення підприємцем торгівлі підакцизними товарами без належної ліцензії.

Також, прокурори оскаржили в апеляційному порядку вирок суду першої інстанції стосовно начальника відділу – старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря.

У суді прокурорами доведено, що екоінспектор вимагав та одержував неправомірну вигоду від рибалки за не складання адміністративних матеріалів та безперешкодне здійснення ним вилову риби в акваторії Чорного моря.

Одеський апеляційний суд погодився з доводами прокуратури та ухвалив новий вирок, яким засудив правоохоронця за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, пов’язані з адміністративно-розпорядчими чи адміністративно господарськими функціями строком на 3 роки.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:34 19.02.2026
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 7.538