ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
За перевищення повноважень судитимуть трьох одеських поліцейських
17:11 / 25.08.2023

ОДЕСА, 25 СЕРПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох співробітників Управління патрульної поліції в Одеській області за фактом перевищення службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За даними слідства, на початку січня цього року поліцейські, під час патрулювання Малиновського району Одеси у складі екіпажу автопатруля, зупинили транспортний засіб.

Під час спілкування з приводу зупинки авто, між одним з правоохоронців та пасажиром виник словесний конфлікт, внаслідок чого патрульні, без будь-яких законних підстав та попередження, повалили водія та пасажира на асфальт обличчям донизу.

В подальшому, на пасажира авто, яким виявився батько водія похилого віку, надягли кайданки та доставили до відділу поліції для складання адміністративних матеріалів.

Незважаючи на те, що потерпілий не чинив ніякого супротиву, у відділку двоє з патрульних продовжили словесно ображати та наносити удари по ногам, тулубу і голові чоловіка.

Внаслідок таких протиправних дій правоохоронців потерпілий отримав численні садна обличчя та перелом лівого наколінника.

Наразі двох обвинувачених звільнено з правоохоронних органів, а їх спільнику за результатами службового розслідування оголошено догану.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників УВБ в Одеській області ДВБ НП України.


Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні новини:
17:30 29.02.2024
16:28 29.02.2024
15:46 29.02.2024
14:08 29.02.2024
13:09 29.02.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.893