![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДПСУ: в Ізмаїлі виявлено близько 29 тисяч літрів контрафактного алкоголю та понад 11 тисяч пачок цигарок
18:15 / 29.09.2023
ОДЕСА, 29 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Оперативники Південного регіонального управління ДПСУ та Ізмаїльського прикордонного загону у взаємодії з детективами БЕБ виявили в Ізмаїлі велику партію підакцизних товарів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України. У повідомленні відомства сказано: В результаті проведених санкціонованих обшуків за 5 адресами правоохоронці виявили понад 2273 літри спирту, 672 літри бренді, 25886 літрів винного продукту, понад 10,7 тисячі пачок цигарок в асортименті та 212 електронних сигарет без марок акцизного податку, 330 пачок тютюну для кальяну, 360 флаконів рідини для паління, 170 пляшок харчових добавок, 171 пачку сухого ароматизатора. Також було виявлено майже 600 бланків товарно-транспортних накладних з проставленими печатками, грошові кошти у сумі 2,5 тисячі євро та понад 21 тисячу доларів США. Виявлені товари та грошові кошти вилучено. Серед вищезазначеного – низка алкогольної продукції, харчові добавки, барвники, відповідне обладнання були виявлені у підпільному цеху в одному з домоволодінь. Загальна вартість вилученого становить майже 11 млн грн. Заходи проводились під процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Прикордонники спільно з іншими правоохоронними органами продовжують здійснювати заходи, направлені на недопущення обігу контрафактних товарів в прикордонних контрольованих районах. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
13:13 19.04.2026
13:11 19.04.2026
13:09 19.04.2026
11:18 19.04.2026
11:17 19.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.684 |