ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Прокуратура: на Одещині попереджено безпідставні витрати з місцевого бюджету на 86 млн грн
17:28 / 14.02.2024

ОДЕСА, 14 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – За втручання Біляївської окружної прокуратури відмінено відкриті торги про закупівлю робіт за кошти місцевого бюджету на суму майже 86 млн грн, які, на думку правоохоронців, були проведені з порушенням процедури закупівлі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

У листопаді минулого року Дачненською сільрадою Одеського району проведено відкриті торги з особливостями на закупівлю робіт з «Капітального ремонту громадської будівлі Дачненського ліцею № 2 Дачненської сільської ради, пошкодженої в результаті збройної агресії російської федерації проти України».

Разом з тим, в порушення процедури закупівлі, Замовником безпідставно прийнято пропозицію учасника, тендерна документація якого містила порушення вимог законодавства, зокрема в договірній ціні необґрунтовано враховані завищені показники для визначення кошторисного прибутку та показники адміністративних витрат, а також безпідставно враховані витрати на відрядження, які не передбачені проектно-кошторисною та тендерною документацією.

У зв’язку з зазначеним, прокурорами, в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», повідомлено уповноважений орган про вищевказані порушення та надано Замовнику строк на їх самостійне усунення.

За реагування прокуратури, Відділом з питань утримання комунального майна Дачненської сільради усунуто порушення шляхом відхилення тендерної пропозиції останнього учасника, що зумовило автоматичну відміну тендеру електронною системою закупівель.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
15:40 15.04.2024
14:48 15.04.2024
14:01 15.04.2024
13:07 15.04.2024
13:04 15.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.903