ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Прокуратура: на Одещині попереджено безпідставні витрати з бюджету на 38 млн грн
12:49 / 16.02.2024

ОДЕСА, 16 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – За втручання Приморської окружної прокуратури м. Одеси вже вдруге розірвано договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму майже 38 млн грн, які, на думку правоохоронців, були проведені з порушенням процедури.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За втручання прокуратури попереджено безпідставні витрати з бюджету на 38 млн грн

У грудні 2022 року між Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради та підприємством, за результатами відкритих торгів з особливостями, укладено договір на закупівлю робіт з «Капітального ремонту елементів благоустрою території міста Одеси в межах вулиць: Старопортофранківської, Мечникова, Пішонівської (сквер «Регенсбург»)».

Разом з тим, у порушення ст. ст. 23 та 46 Бюджетного кодексу України, якими визначено, що будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, кошти на закупівлю зазначених робіт місцевим бюджетом на 2023 рік взагалі не передбачено.

Крім того, у порушення вимог ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», замовником безпідставно не відхилена пропозиція учасника торгів, незважаючи на те, що ним не надано передбачені умовами тендеру документи про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а також про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору.

У зв’язку з бездіяльністю органів, уповноважених на захист інтересів держави, прокурори звернулись до суду із позовом про визнання недійсними рішення Управління капбудівництва Одеської міської ради та результатів процедури закупівлі, а також договору про закупівлю підрядних робіт за державні кошти. Суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
14:48 15.04.2024
14:01 15.04.2024
13:07 15.04.2024
13:04 15.04.2024
12:26 15.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.881