![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Прокуратура: на Одещині засудили на 8 років російську шпигунку
14:14 / 21.03.2024
ОДЕСА, 21 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – До 8 років за ґратами засуджено інформаторку з Чорноморська, яка «зливала» росіянам позицій українських захисників. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури. В повідомленні прокуратури сказано: За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури суд визнав жительку Чорноморська винною у несанкціонованому поширенні представникам держави-агресора інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України). ЇЇ засуджено до 8 років позбавлення волі. Прокурори у суді довели, що з липня по серпень 2023 року засуджена передавала співробітнику розвідки рф інформацію про дислокацію сил та засобів ЗСУ на території м. Чорноморськ Одеської області, а також про наявність військовослужбовців в окремих адміністративних будівлях на території області. Крім того, вона відстежувала переміщення у повітряному просторі області військових літаків Збройних Сил України. Зібрані дані поплічниця ворога надсилала через месенджер Telegram разом із позначками на скріншотах «Google Maps». Зловмисниця передала окупантам електронні координати щонайменше 9 військових об’єктів. Жінку затримали у серпні минулого року на етапі підготовки до чергової передачі ворогу зібраних розвідданих. У судовому засіданні вона визнала свою вину. Досудове розслідування здійснювалося слідчим УСБУ в Одеській області. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.131 |