ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Поліція: одеський чиновник вимагав «відкати» з торговця фруктами та овочами
10:58 / 12.04.2024

ОДЕСА, 12 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Поліцейські підозрюють посадовця однієї з районних адміністрацій Одеської міської ради в одержанні неправомірної вигоди.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Зловмисника затримали після взяття ним 22-х тисяч гривень хабаря за безперешкодну роботу вуличних яток. Чоловіку повідомили про підозру. За скоєне йому загрожує до 10-ти років ув’язнення та конфіскація майна.

Протиправну діяльність посадовця викрили оперативники Одеського районного управління поліції № 1 та задокументували слідчі відділу поліції № 3 ОРУП № 1.

В ході відпрацювання оперативної інформації, поліцейські встановили, що представник Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради, який обіймає одну із керівних посад, організував злочинну схему збагачення, згідно з якою вимагав «щомісячну данину» в розмірі 12 тисяч гривень з місцевого підприємця, який займається роздрібною торгівлею фруктами та овочами з вуличних яток. За відмову від сплати «відкатів» посадовець пригрозив вжити заходів щодо демонтажу двох торговельних об’єктів. Крім того, держслужбовець висунув вимогу підприємцю сплатити йому ще й 10 тисяч гривень за сприяння у наданні дозволу на розміщення третього торговельного об’єкта з роздрібної торгівлі.

У такий спосіб представник райдержадміністрації встиг отримати від підприємця два «відкати» у розмірі 12-ти та 10-ти тисяч гривень. За силової підтримки працівників батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області зловмисника затримали під час другої оборудки, що відбулася в одному з дворів багатоповерхівок у Пересипському районі.

На місці події поліцейські вилучили у посадовця незнаконно отримані гроші, а в ході санкціонованого обшуку за місцем його роботи – й інші речі, що мають інтерес для слідства, зокрема службову документацію.

Правопорушника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«Зібравши достатню кількість доказів, ми повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади», — зазначив начальник відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 Ігор Страшной.

Слідство триває. Процесуальне керівництво у справі здійснює Суворовська окружна прокуратура міста Одеси.


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
00:38 24.05.2024
19:07 23.05.2024
17:53 23.05.2024
17:52 23.05.2024
17:16 23.05.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.917