ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Воєнпрокуратура: на Одещині за корупцію засуджено екс-правоохоронців
15:01 / 16.05.2024

ОДЕСА, 16 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одеській області, у Білгород-Дністровську, двох колишніх поліцейських засуджено до 5 років позбавлення волі за систематичне хабарництво.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

У повідомленні військових прокурорів сказано:

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області визнав двох колишніх поліцейських, військовослужбовця та його спільника, винними в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Вироком суду обох обвинувачених засуджено до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк три роки, з конфіскацією всього майна та з позбавленням спеціального звання «капітан поліції».

Доведено, що у квітні 2017 року, начальник відділу поліції та уповноважений з антикорупційної діяльності підприємства, з корисливих мотивів та з метою систематичного незаконного збагачення за рахунок інших осіб, вимагали від підприємця неправомірну вигоду в сумі 4000 грн щомісячно.

Таку «данину» вони вимагали від підприємця за нестворення перешкод та сприяння у здійсненні незаконного транспортування, зберігання та збуту тютюнових та алкогольних виробів.

Одразу після оголошення вироку суду, колишніх правоохоронців взято під варту.

Наразі вирок суду ще не вступив в законну силу.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Виставка «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»
4 червня 2026 року у Одеському музеї геноциду «Територія пам’яті» (вул. Садова, 10) відбулося відкриття виставки «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»

Останні новини:
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026
14:19 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.032