ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокуратура: забудовник привласнив гектар землі на узбережжі Одеси
10:58 / 26.12.2024
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 26 ГРУДНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Двом керівникам будівельної компанії повідомлено про підозру у незаконному заволодінні землею на одеському узбережжі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру засновниці та директору будівельного підприємства, які, із використанням завідомо підроблених офіційних документів, заволоділи земельною ділянкою (ч. 2 ст. 28, ч.ч. 3, 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, підозрювані організували незаконну схему заволодіння земельною ділянкою площею 1 га, яка належить Міністерству освіти і науки України в особі Одеського державного екологічного університету.

Для реалізації злочинного плану вони використовували підроблені документи, вносили неправдиві дані до реєстрів, підробляли технічну документацію та залучали підставних осіб.

У результаті цих дій підозрювані незаконно заволоділи земельною ділянкою по вулиці Мускатній (колишня Зої Космодем’янської) в Одесі, яку планували продати для отримання прибутку.

Внаслідок таких протиправних дій зловмисників нанесені державі збитки оцінюються у понад 19 млн гривень.

Слід зазначити, що на даний час завдані збитки відшкодовано у повному обсязі шляхом скасування права власності на вказану земельну ділянку.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Встановлюються інші учасники незаконної оборудки.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області, оперативний супровід — УСР в Одеській області ДСР НП України.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Міжнародний кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» стартує 12 червня в Одесі
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Останні новини:
09:34 12.05.2026
09:21 12.05.2026
09:16 12.05.2026
08:43 12.05.2026
07:23 12.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013