![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
СБУ: в Одесі викрито російського агітатора-іноземця
14:35 / 18.02.2025
ОДЕСА, 18 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Співробітники Служби безпеки України викрили в Одесі проросійського агітатора, який виправдовував збройну агресію рф та воєнні злочини рашистів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Управління СБ України в Одеській області. У повідомленні облуправління Служби сказано: Служба безпеки зібрала доказову базу щодо ще одного проросійського пропагандиста, який публічно виправдовував збройну агресію рф та злочини окупантів. Фігурантом виявився громадянин однієї з південноєвропейських країн. З початком повномасштабного вторгнення, він активізував свою діяльність у соцмережах і почав активно поширювати фейки московської пропаганди, позиціонуючи себе так званим «очевидцем» подій. Також встановлено, що він дав інтерв’ю одній із провідних радіостанцій своєї країни, у якому називав війну рф проти України «внутрішнім громадянським конфліктом» та виправдовував злочини рф, у тому числі ракетно-дронові удари по цивільній інфраструктурі. Ініційована Службою безпеки семантико-лінгвістична експертиза підтвердила факти злочинних дій фігуранта. Під час обшуку за місцем проживання ворожого поплічника виявлено мобільний телефон та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників, з використанням засобів масової інформації). Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
11:39 16.07.2026
11:18 16.07.2026
10:41 16.07.2026
10:31 16.07.2026
10:15 16.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |