ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Поліцейські викрили жителя Ізмаїльського району у браконьєрстві на озері Ялпуг
13:39 / 10.09.2025
Поліцейські викрили жителя Ізмаїльського району у браконьєрстві на озері Ялпуг

ОДЕСА, 10 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Поліція викрила 36-річного мешканця Ренійської громади, який незаконним виловом риби завдав державі збитків майже на 111 тисяч гривень і може отримати до трьох років обмеження волі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

За попередніми підрахунками, чоловік завдав державі збитків на суму понад 100 тисяч гривень. Йому загрожує до трьох років обмеження волі.

Сьогодні співробітники водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції спільно з рибоохоронним патрулем виявили на озері 36-річного жителя Ренійської громади, який ловив рибу сітками. Дозвільних документів на здійснення рибного промислу в нього не було.

Викликана на місце події слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила у правопорушника в якості речових доказів 2 сітки довжиною 100 метрів та 66 одиниць риби, серед якої карась, сазан, плоскирка, тараня.

За попередніми підрахунками фахівців-екологів, чоловік завдав рибному господарству України збитків на суму майже 111 тисяч гривень. Незаконний улов на час проведення досудового розслідування поліцейські передали на зберігання до спеціалізованого підприємства.

«До Єдиного реєстру досудових розслідувань ми внесли відомості за ознаками частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. В рамках провадження призначено судову інженерно-екологічну експертизу, за результатами якої буде визначено точний розмір завданої державі шкоди та вирішуватиметься питання щодо повідомлення фігуранту про підозру. Правопорушнику загрожує до трьох років обмеження волі», — зазначила начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Поліцейські закликають громадян бути відповідальними, берегти природу та дотримуватися встановлених правил рибальства.

Ізмаїльський районний відділ поліції Одещини


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.939