ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Прокуратура домоглася повернення понад пів мільйона гривень штрафу за зрив ремонту доріг
15:10 / 19.11.2025
Прокуратура домоглася повернення понад пів мільйона гривень штрафу за зрив ремонту доріг

ОДЕСА, 19 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – За втручання прокуратури до бюджету Куяльницької громади повернули пів мільйона гривень.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За втручання прокуратури до бюджету Куяльницької громади повернули пів мільйона гривень

Прокурори Подільської окружної прокуратури забезпечили повернення понад 500 тис грн штрафу від підприємства, яке не виконало вчасно договір на ремонт доріг.

Як з’ясували прокурори, підрядник та замовник підписали додаткову угоду, якою без законних підстав продовжили строки ремонту. Через це дороги не відремонтували у визначений час.

Щоб захистити інтереси громади, прокуратура звернулася до суду. Хоча перша інстанція відмовила, апеляційний суд підтримав позицію прокурорів. Угоду визнано недійсною, а підприємство зобов’язали сплатити кошти до бюджету.

Наразі рішення виконано — гроші вже на рахунку Куяльницької громади.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:51 15.01.2026
12:45 15.01.2026
12:33 15.01.2026
11:49 15.01.2026
11:37 15.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.173