ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Поліцейські Одещини дарують дітям свято Миколая та здійснюють їхні мрії
14:38 / 06.12.2025
Поліцейські Одещини дарують дітям свято Миколая та здійснюють їхні мрії

ОДЕСА, 06 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці відвідали лікарні, реабілітаційні центри, дитячі будинки та родини у складних життєвих обставинах, аби передати подарунки, підтримку й частинку тепла тим, хто найбільше чекає дива Святого Миколая.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Діти чекають на подарунки від чудотворця, і правоохоронці допомагають здійснити їхні мрії.

Поліцейські відвідали маленьких пацієнтів лікарень, вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації, дитячих будинків, благодійних організацій, навчальних закладів, а також діток із сімей зі складними життєвими обставинами, які втратили батьків або з надією чекають їхнього повернення з війни.

Серед тих, кому вони принесли частинку свята, і троє синочків Сергія Магли, поліцейського зі стрілецького батальйону поліції Одещини, який загинув на Донецькому напрямку, захищаючи Батьківщину. А також маленька Христинка з Подільська, яка найбільше мріє про повернення додому свого тата, що боронить Україну на Запорізькому напрямку.

Поліцейські подарували дітям розмальовки, книжки, іграшки, корисні у побуті речі, солодощі, а головне – приємні емоції і віру у святого Миколая та його дива.

У це чарівне свято поліцейські бажають дітям здоров’я, ніжної турботи від люблячих людей та щасливої долі. Хай збуваються найзаповітніші мрії, а ми завжди будемо підтримувати, допомагати й охороняти.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:28 08.08.2026
13:49 08.08.2026
11:35 08.08.2026
10:50 08.08.2026
10:29 08.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018