ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДПСУ: прикордонники Одеського загону збили вночі 3 російські «шахеди»
14:32 / 14.01.2026
ДПСУ: прикордонники Одеського загону збили вночі 3 російські «шахеди»

ОДЕСА, 14 СІЧНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Українські прикордонники продовжують збивати російські ударні БпЛА.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

У повідомленні відомства сказано:

Сьогодні вночі під час повітряної атаки агресора по території України військовослужбовці Одеського прикордонного загону перехопили та знищили три ударні безпілотники типу «Shahed-131/136» також оборонці неба приземлили ворожий БпЛА «молнія».

Безпілотники прямували з боку моря у напрямку населених пунктів, загрожуючи об’єктам цивільної та критичної інфраструктури регіону. Завдяки професійним та оперативним діям бійців цілі були своєчасно виявлені та уражені ще на підльоті.

Водночас на Сумщині прикордонники знищили ще три «шахеди». А також у добовому доробку захисників на цьому напрямку ще 2 знищених «молнії», 12 FPV-дронів та 14 дронів на оптоволокні.

Ще три ворожі «шахеди» ліквідували оборонці держрубежу на Харківщині.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:30 17.04.2026
17:03 17.04.2026
16:50 17.04.2026
16:25 17.04.2026
16:20 17.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.574