ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокуратура Одещини: ексзаступник директора департаменту міськради закуповував контейнери для потреб сил оборони за завищеними цінами
13:58 / 04.02.2026
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 04 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Хаджибейська окружна прокуратура м. Одеси скерувала до суду обвинувальний акт у справі про зловживання із бюджетними коштами під час закупівлі морських контейнерів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

Колишньому першому заступнику директора Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради інкримінують розтрату бюджетних коштів (ч. 4 ст. 191 КК України).

На початку 2024 року, виконуючи запит підрозділу територіальної оборони, посадовець міської ради разом зі своїм колегою з цього ж департаменту уклав контракт із підприємцем. Контракт стосувався постачання для потреб сил оборони 12 морських контейнерів об’ємом 20 футів кожний.

За даними слідства, перший заступник директора вказаного департаменту здійснив закупівлю за завідомо завищеними цінами.

Внаслідок таких дій інтересам громади завдано понад 450 тис грн збитків.

В рамках справи прокуратура заявила цивільний позов до обвинуваченого з метою стягнення шкоди, завданої місцевому бюджету.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснював територіальний підрозділ поліції за оперативного супроводу УСР в Одеській області ДСР НП України.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:30 17.04.2026
17:03 17.04.2026
16:50 17.04.2026
16:25 17.04.2026
16:20 17.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.858