ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Поліція: на Одещині затримано військовослужбовця ТЦК на вимаганні грошей
15:32 / 12.02.2026
Поліція: на Одещині затримано військовослужбовця ТЦК на вимаганні грошей

ОДЕСА, 12 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі Нацполіція повідомила військовослужбовцю ТЦК про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Зловмисник обіцяв зняти чоловіка з розшуку та працевлаштувати на критичне підприємство з подальшим бронюванням. Кожен етап оцінював по різному, а у разі відмови платити залякував службою на нулі.

Оперативники Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції у взаємодії зі слідчими поліції Одещини на спробі незаконно збагатитися викрили військовослужбовця ТЦК.

Як з’ясували поліцейські, він перебував на посаді у відділенні оповіщення та мав доступ до облікових відомостей про громадян. Користуючись цією можливістю фігурант вдався до протиправних дій. Він підшукував чоловіків, які перебували у розшуку за порушення правил військового обліку та обіцяв їм допомогти вирішити цю проблему.

Зловмисник гарантував, що за 9 тисяч гривень домовиться з колегами щодо зняття з розшуку. А за 6 тисяч доларів ще й працевлаштує на підприємство критичної інфраструктури для отримання бронювання від проходження служби в армії. Якщо ж чоловік спробує відмовитись, то його мобілізують до військової частини та одразу відправлять в зону бойових дій.

На першу зустріч наказав взяти із собою копії документів, фотографії та частину від домовленої суми. При цьому зауважив, що без наявності грошей зустріч не відбудеться.

Поліцейські задокументували незаконні дії військовослужбовця ТЦК та затримали його під час отримання частини коштів за початок процесу «працевлаштування» – 3000 доларів.

Слідчі поліції вже повідомили ділку про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Одеська обласна прокуратура.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:18 12.02.2026
14:15 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.455