![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Представители более 20-ти СМИ Одесской области принимают участие в обсуждении юридических аспектов освещения выборов 2006 г.
12:15 / 11.11.2005
ОДЕССА, 11 НОЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Круглый стол «Юридические аспекты освещения выборов 2006» (на основании последних изменений в Законе «О выборах народных депутатов и местных советов») для представителей СМИ Одесского региона начал работу в ИА «Контекст-Причерноморье». В мероприятии принимают участие: заведующая юридическим отделом, секретариата областного совета, Инна Ваврищук, заместитель руководителя секретариата Одесской областной организации «Народной Партии» Николай Бишляга, директор ИА «Контекст-Причерноморье» Анна Гавшина, представители более 20-ти СМИ Одесской области. В ходе Круглого стола будет представлен юридический анализ Закона «О выборах народных депутатов и местных советов». Помимо обсуждения правовых аспектов работы, журналисты обменяются опытом и ознакомятся с работой ИА «Контекст-Причерноморье». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.611 |