![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Народ лишен каких-либо рычагов влияния на власть», — мнение
17:16 / 28.03.2011
ОДЕССА, 28 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Главный редактор сетевого издания «TRUST.UA» и сайта «Финансист» Игорь Луценко считает, что Сейчас можно констатировать, что народ лишен любых механизмов влияния на государственную власть, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение И. Луценко высказал журналистам сегодня, 28 марта, в ходе круглого стола на тему «Цензура в Украине: методы эффективного противодействия». «Сейчас можно констатировать, что народ лишен любых механизмов влияния на государственную власть. Единственный способ передачи сигналов, болевых импульсов от народа к власти это гражданское общество, его непосредственная активность», — подчеркнул журналист. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
18:01 09.02.2026
16:37 09.02.2026
16:34 09.02.2026
16:29 09.02.2026
15:41 09.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.510 |