ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье» отмечен Почетной грамотой банка «Пивденный»
12:30 / 08.12.2012

ОДЕССА, 08 ДЕКАБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Правление акционерного банка «Пивденные» отметило Почетной грамотой корреспондента информационного агентства «Контекст-Причерноморье» Сергея Бандура, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Награду вручила вчера, 7 декабря, председатель правления банка «Пивденный» Людмила Худияш.

Корреспондент агентства С. Бандур награжден Почетной грамотой правления акционерного банка «Пивденный» за участие в конкурсе на лучший материал по экономической тематике, проведенный банком среди одесских журналистов.

Конкурс проводился в пяти номинация. Так, в номинации «Лучшая газетная публикация на экономическую тему» первое место занял журналист газеты «Одесские известия» Влад Китик, второе место – Игорь Куклин («Одесский вестник»), третье – Михаил Штекель («Новости бизнеса Одессы»). В номинации «Лучший телесюжет на экономическую тему»: первое место – Виктория Есинская (ТК «Новая Одесса»); второе – Роман Гвоздик (ТК «ОК»); третье – Ирина Бондаренко (ТК «Академия»). В номинации «Лучшая интернет-публикация на экономическую тему» победил Анатолий Косин («Таймер»), а в номинации «Новые имена» (дебют в журналистике) – студент 3 курса филологического факультета специальности «журналистика» Одесского национального университета им. И.И. Мечникова Дмитрий Долматов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
16:15 22.02.2026
15:02 22.02.2026
11:36 22.02.2026
11:28 22.02.2026
11:24 22.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.260