ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Максим Марченко привітав працівників електронних ЗМІ
17:29 / 16.11.2022

ОДЕСА, 16 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації привітав працівників радіо, телебачення та зв'язку з професійним святом.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав працівників радіо, телебачення та зв'язку Одещини з професійним святом та вручив грамоти ОВА.

У своєму вітальному слові Максим Марченко наголосив на тому, що роботу працівників радіо і телебачення, особливо під час війни, взагалі важко переоцінити. Адже саме телевізійники і радійники надають розголосу тим чи іншим фактам воєнних злочинів та катастроф, привертаючи увагу міжнародноï спільноти до війни росії проти України.

«Ваша кропітка праця, в період війни з російськими окупантами, на інформаційному фронті, теж наближає Україну до перемоги. Бо незважаючи на те, що зброя — рiзна, i медiйники і захисники виборюють одне — свободу для України. Ви — воюєте словом! Хоча часом представники телебачення та радіо міняють мікрофони i телекамери на автомати, і стають на безпосередній захист рiдної землі. Вічна пам'ять тим, хто поліг в боротьбі за нашу незалежність! Бажаю вам творчих злетiв, самобутності, натхнення, стабільного зростання і постійноï зацікавленості до вашого медіа-продукту від телеглядачів та радіослухачів» — сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
17:10 22.08.2026
14:26 22.08.2026
13:21 22.08.2026
13:14 22.08.2026
13:07 22.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016