ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Региональный комитет содействия борьбе с коррупцией открыт в Малиновском районе Одессы
11:56 / 29.09.2005

ОДЕССА, 29 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Региональный Комитет содействия борьбе с коррупцией открыт в Малиновском районе г.Одессы, — передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Это первая региональная организация в Украине, подконтрольная Верховной Раде Украины, которая занимается вопросами данного профиля.

Общественная приемная будет работать 5 дней в неделю. В штате комитета 28 человек. Среди них — специалисты разных отраслей. «Мы будем рассматривать вопросы коррупции, не будем уходить и от бытовых проблем, беспокоящих граждан. В Верховной Раде Украины мы видим поддержку. Нужно сказать, что в Одессе не самый плохой показатель коррупции в Украине, но и в области регулярно поступает большое количество обращений»,- отметил председатель областного комитета содействия борьбе с коррупцией в Одесской области Виктор Тонасенко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:46 02.08.2026
14:08 02.08.2026
13:57 02.08.2026
12:29 02.08.2026
12:24 02.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014