ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



1 млн. 300 тыс. грн бюджетных средств в Одесской области израсходованы незаконно, — заместитель начальника КРУ
17:10 / 18.10.2005

ОДЕССА, 18 ОКТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 3-ем квартале текущего года сотрудники КРУ провели комплексные ревизии выполнения бюджетов в 3-х районах Одесской области. В результате выявлено 1 млн. 300 тыс. грн . незаконных расходов. Об этом во время пресс-конференции сообщил первый заместитель начальника Контрольно-ревизионного управления в Одесской области Василий Примак, — передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

По словам чиновника, наибольшая сумма незаконных расходов выявлена в Саратском районе. В частности, управление труда и социальной защиты Саратской районной государственной администрации предоставило материальную помощь на сумму 412 тыс. грн. людям, которые не имели права ее получать. В Татарбунарском районе обнаружено 245 тыс. нелегальных трат, в том числе, в Управлении образования — 120 тыс. грн. В Бегород-Днестровском районе – почти 400 тыс. грн.

Как отметил В. Примак, проблема в том, что затраты на содержание госуправления в районах завышены в 2-3 раза. При этом анализ расходов на медикаменты и продукты питания в сфере охраны здоровья показал, что они составляют 7- 50% от необходимого.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
12:34 31.05.2026
10:43 31.05.2026
10:37 31.05.2026
10:32 31.05.2026
10:30 31.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014