ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Если лимит газа для области увеличен не будет, то может произойти понижение температуры теплоносителей и увеличение потребления электроэнергии,– мнение
13:40 / 03.01.2006

ОДЕССА, 3 ЯНВАРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – «…пока тепло, обстановка нормальная, прогнозируемая и «патовой» ситуации нет». Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом сегодня, на селекторном совещании по вопросам газоснабжения потребителей Одесской области, сообщил первый заместитель главы Одесской областной государственной администрации Борис Звягинцев.

По словам Б. Звягинцева, на следующей неделе ожидается похолодание, что приведет к росту потребления газа, а если лимит для области увеличен не будет, то может произойти снижение температуры теплоносителей и увеличение потребления электроэнергии.

СПРАВКА: Для Одесской области установлен лимит потребления природного газа, в размере 9 млн. 453 тыс. кубометров в сутки, в т.ч. – 5 млн. 544 тыс. кубометров – для населения и коммунальных предприятий и 3 млн. 909 тыс. кубометров – для промышленных предприятий. Правительством рассматривается вопрос об увеличении лимита для промышленных предприятий, в частности, для Одесского припортового завода, который в 2005-ом году потреблял 4 млн. 400 тыс. кубометров.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:46 02.08.2026
14:08 02.08.2026
13:57 02.08.2026
12:29 02.08.2026
12:24 02.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011