ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



СПУ на пост губернатора Одесской области предложит кандидатуру Игоря Урбанского
11:37 / 16.05.2006

ОДЕССА, 16 МАЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Социалистическая Партия Украины намерена предложить на пост председателя Одесской областной государственной администрации кандидатуру Игоря Урбанского, не прошедшего в парламент по списку кандидатов от СПУ (№37). Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил первый секретарь политсовета партии, Иосиф Винский.

«Он одессит, бизнесмен», — подчеркнул И. Винский.

По словам первого секретаря политсовета партии, в ходе согласования проекта о формировании коалиции о распределении конкретных должностей речь еще не шла, однако в СПУ считают, что квота на должность губернатора Одесской области за партией должна сохраниться.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье» первый секретарь областной организации СПУ Василий Цушко, назначенный на пост председателя Одесской областной государственной администрации 4 февраля 2005 года по квоте СПУ, уволен с этой должности 4 мая 2006 г в связи с избранием его народным депутатом Украины.

СПРАВКА: Игорь Анатольевич Урбанский, 1953 г.р., член СПУ, образование высшее, заместитель председателя совета директоров ООО «Морской Бизнес Центр», проживает в Одессе.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.015