ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Нужно выделять деньги не на работу газеты, а на промоушн города в целом» — Вячеслав Крук
21:57 / 19.09.2006

ОДЕССА, 19 СЕНТЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Депутат Одесского городского совета Вячеслав Крук считает, что муниципалитету нужно выделять средства на промоушн города в целом, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Крук заявил агентству сегодня, 19 сентября.

Комментируя решение исполкома от 18.09.2006 г. о вынесении на сессию горсовета 29.09.2006 г. Городской программы поддержки средств массовой информации и содействия развитию информационной сферы 2007 г., В. Крук отметил: «Если город вкладывает средства в таком размере в одну газету, значит, по их мнению, в этом есть логика. Другое дело, что, на мой взгляд, город- владелец газеты должен выделять достаточно серьезные средства не на работу самой газеты, даже если, по мнению муниципалитета, она является «главным рупором», но и в целом на промоушн и рекламу города в целом и в других СМИ, в частности, не одесских».

«Такое распределение средств может показаться нечестным по отношению к другим газетам города», резюмировал политик.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», составной частью Городской программы поддержки СМИ, вынесенной исполкомом на сессию горсовета, является финансирование газеты Одесского городского совета «Одесский вестник» в размере 2 млн. 280 тыс. грн. в 2007 г. На остальные мероприятия по поддержке СМИ и содействию развитию информационной сферы предлагается выделить 500 тыс. грн.

Сессия Одесского городского совета состоится 29 сентября.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:35 07.01.2026
09:18 07.01.2026
09:09 07.01.2026
16:51 06.01.2026
16:29 06.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.173