ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Облгосадминистрация не имеет отношения к успехам в социально-экономическом развитии области», — Скорик
17:16 / 02.03.2007

ОДЕССА, 02 МАРТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесского областного совета Николай Скорик считает, что Одесская областная государственная администрация не имеет никакого отношения к относительным успехам в социально-экономическом развитии области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 2 марта, Н.Скорик сообщил в ходе совещания Премьер-министра Украины Виктора Януковича с административно-хозяйственным активом Одесской области.

По словам Н.Скорика, стиль взаимоотношений администрации и органов самоуправления в регионе оставляет желать лучшего.

Кроме того, председатель облсовета отметил, что минувшая сессия областного совета не приняла отчета у обладминистрации о выполнении Программы социально-экономического развития области на 2006 год, и сделала серьезные замечания по поводу проекта идентичной программы на 2007 год.

Также Н. Скорик отметил, что облсовет на прошлой сессии принял решение вернуть себе ранее делегированные ОГА полномочия.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
20:23 28.12.2025
20:20 28.12.2025
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.961