ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Я не вижу никаких препятствий для работы с правительством Януковича», – Плачков
15:22 / 05.03.2007

ОДЕССА, 05 МАРТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Иван Плачков заявил, что не видит никаких препятствий для работы с правительством Премьер-министра Украины Виктора Януковича, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом И. Плачков заявил сегодня, 5 марта, на пресс-конференции, отвечая на вопрос, сможет ли он и дальше работать с Премьер-министром, представляющим другую политическую силу.

По словам И. Плачкова, критика работы облгосадминистрации со стороны Виктора Януковича в ходе его рабочего визита в Одесскую область 2 марта «носила рабочий конструктивный характер».

«Те задания, которые были даны, предполагают дальнейшую работу», – отметил И. Плачков.

«Это особенно видно по вопросам подготовки бюджета на 2007 год. Особенно по решению вопроса по Оперному театру – выделены десятки миллионов – это во многом благодаря поддержке Правительства», – добавил губернатор.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:27 30.12.2025
17:21 30.12.2025
17:15 30.12.2025
16:24 30.12.2025
15:30 30.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.606