ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«В Одессе все-таки могут состояться матчи Евро-2012», — Татьяна Фидирко
16:09 / 27.04.2007

ОДЕССА, 27 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель Одесского городского головы Татьяна Фидирко заявила, что в Одессе все-таки могут состояться матчи финального турнира чемпионата Европы-2012 года по футболу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Т. Фидирко сообщила сегодня, 27 апреля, на пресс-конференции.

По ее словам, сейчас этот вопрос рассматривает недавно созданный организационный комитета по подготовке и проведению в Украине финального турнира чемпионата Европы-2012 года по футболу.

Т. Фидирко отметила, что Одесса стала резервным городом для проведения Евро-2007 в связи с тем, что первый этап тендера между городами проходил в еще в 2003-2004 годах, и «прошлое руководство города его проигнорировало». Только в 2006 году Одесса включилась в конкурс на проведение матчей, «и сделала очень качественно».

«Наши документы были подготовлены для УЕФА и признаны лучшими в Украине, но, увы, первый этап обозначил 4 города, и поэтому Одесса попала лишь в резерв», — добавила вице-мэр.

Как сообщало ранее ИА «Контекст-Причерноморье», Одесса стала резервным городом для проведения финальной части Евро-2012.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:59 04.01.2026
10:46 04.01.2026
10:29 04.01.2026
10:14 04.01.2026
10:09 04.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.700