ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Возможно, в этом году будет увеличен размер шрифта на маркировке товаров», — Управление защиты прав потребителей
15:28 / 22.04.2009

ОДЕССА, 22 АПРЕЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Главного Одесского областного управления по защите прав потребителей Надежда Федосеева считает, что, возможно, уже в этом году размер шрифта на маркировке товаров будет изменен на более крупный, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Н. Федосеева сообщила сегодня, 22 апреля, в ходе пресс-конференции.

«Одной из проблем в сфере продуктов питания является мелкий шрифт на маркировке товаров. Иногда его просто невозможно прочитать. Возможно, уже в этом году Госпотребстандарт Украины издаст Указ об изменении размер шрифта на маркировках товаров в сторону более крупного, чтобы каждый покупатель мог видеть, что он покупает», — сообщила Н. Федосеева.

Как добавила начальник Управления, еще проблемным является вопрос отсутствия маркировки на товарах, которые содержат ГМО (генетически модифицированные организмы). В ближайшее время будут создаваться лаборатории по проверке таких товаров.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.077