ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Горсовет внес изменения в градобоснование застройки территории санатория «Россия»
13:51 / 14.04.2010

ОДЕССА, 14 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Депутаты Одесского городского совета внесли изменения в градостроительное обоснование разработки правил использования и застройки территории курорта «Аркадия» и первого рекреационного комплекса в части, касающейся дальнейшего использования территории санатория «Россия», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое решение было принято сегодня 14 апреля, на сессии горсовета.

Депутат горсовета Валентна Козачашина отметила, что «этим решением мы будем голосовать за то, чтобы территорию санатория «Россия» отдать под застройку двухэтажными частными коттеджами».

По словам начальника Управления архитектуры и градостроительства Одесского городского совета Бориса Бровина, в этом решении речь идет о том, чтобы территорию санатория «Россия» разделить на несколько зон: под строительство коттеджей, под строительство отелей, зону отдыха.

Одесский городской голова Эдуард Гурвиц добавил, что «это старая история – санаторий был продан еще 17 лет назад. Сегодня санатория, как такового, нет, а есть полный развал. При этом в качестве компенсации владельцы согласились построить там медицинский центр. Кроме того, они обязались построить один корпус для больницы скорой помощи».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:15 13.01.2026
09:54 13.01.2026
09:14 13.01.2026
08:42 13.01.2026
08:39 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.161