ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«90 процентов пляжей в Одессе — бесплатные», — городской голова
12:58 / 17.06.2011

ОДЕССА, 17 ИЮНЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский городской голова Алексей Костусев подчеркнул, что 90% пляжей в Одессе — бесплатные, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Костусев заявил сегодня, 17 июня, в ходе поездки по побережью для проверки состояния пляжей и территории «Аркадии».

«90% пляжей в Одессе — бесплатные. Но нужно понимать, что вот, например, есть клуб «Ибица» или «Ё» — там есть платные услуги. Но ведь сегодня есть люди, которые хотят получать эти платные услуги. Они хотят отдыхать, чтобы был бассейн и многое другое. И платят за это деньги. Эти деньги идут в бюджет города, и за эти средства мы можем сделать для тех, кто не может платить, нормальные и хорошие условия на пляжах», — сказал он.

«Раньше клуб «Ибица» платил за аренду земли 3% от нормативной оценки. Сейчас мы все приводим в порядок. Они уже заключили договор и платят 10% от нормативной оценки. Более чем в три раза мы повысили плату и при этом навели порядок. Так как все тут пользовались всем бесплатно. Сейчас у нас в очереди 16 предпринимателей на заключение договоров именно по «Аркадии». За все будут поступать деньги в городской бюджет», — подчеркнул он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026
09:43 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.033