ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Благодаря детенизации доходов парковочного бизнеса поступления сбора в городской бюджет в этом году будут выше, чем в прошлом году», – Труханов
16:03 / 08.11.2011

ОДЕССА, 08 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководитель фракции Партии регионов в Одесском городском совете Геннадий Труханов заявил, что благодаря детенизации доходов парковочного бизнеса, поступления парковочного сбора в городской бюджет в этом году будут выше, чем в прошлом году, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Г. Труханов заявил сегодня, 8 ноября, в ходе отчетной пресс-конференции фракции Партии регионов в Одесском городском совете.

«Хотя изменившееся законодательство, снизившее базу обложения парковочным сбором, не позволит нам собрать запланированные на текущий год 20 миллионов гривен, однако, благодаря детенизации доходов парковочного бизнеса поступления будут выше, чем в прошлом году. Доходы только от дневных парковок за отчетный период выросли на 400 тысяч гривен», – отметил Г. Труханов.

«В настоящее время рабочая группа из депутатов фракции ведет разработку идеи реорганизации системы оплаты взимания парковочного сбора в Одессе путем организации абонементной платы за парковку», – добавил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:18 30.07.2026
14:35 30.07.2026
14:28 30.07.2026
14:18 30.07.2026
13:45 30.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012