ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Комиссия облсовета по земельным отношениям намерена начать активные проверки земельных участков, на которых ведется добыча полезных ископаемых
16:42 / 09.02.2012

ОДЕССА, 09 ФЕВРАЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Постоянная комиссия Одесского областного совета по вопросам земельных отношений и административно-территориального устройства намерена начать активные проверки земельных участков, на которых ведется добыча полезных ископаемых, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом председатель комиссии — начальник Управления по вопросам природопользования Одесского областного совета Евгений Смоленский сообщил сегодня, 9 февраля, в ходе пресс-конференции.

Как сообщил Е. Смоленский, «За прошлый год было проведено 35 заседаний постоянной комиссии, на которых рассмотрели 224 вопроса. Мы являемся инициаторами ряда рабочих групп, которые занимаются использованием полезных ископаемых, водных объектов, свалок. Эта работа не закончена, сейчас начинается второй этап работы этих рабочих комиссий. Сейчас начнем активно проверять земельные участки, на которых ведется добыча полезных ископаемых».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.674