ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Городской голова наградил военнослужащих за подготовку и проведение Дня города
14:12 / 26.09.2013

ОДЕССА, 26 СЕНТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский городской голова Алексей Костусев наградил трех военнослужащих Почетными наградами за подготовку и проведение Дня города, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Награды А. Костусев вручил сегодня, 26 сентября, в ходе заседания исполнительного комитета Одесского городского совета.

Так, согласно распоряжению Одесского городского головы №896-01р от 21.08.2013 г. «за добросовестное исполнение служебных обязанностей, высокие достижения в профессиональной деятельности и по случаю 219-й годовщины основания города Одессы» Почетным знаком отличия Одесского городского головы «За заслуги перед городом» награжден заместитель начальника штаба Южного оперативного командования Вооруженных Сил Украины Вячеслав Тенешев.

Почетным знаком отличия Одесского городского головы «Благодарность» награждены: главный специалист Приморского районного военного комиссариата г. Одесса Вадим Комарницкий и главный специалист Приморского районного военного комиссариата г. Одесса Андрей Ярошевский.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.234