ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Страну нельзя держать в хаосе», — Гончаренко
17:24 / 02.12.2013

ОДЕССА, 02 ДЕКАБРЯ 2103 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Первый заместитель председателя Одесского областного совета Алексей Гончаренко считает, что политикам необходимо сесть за стол переговоров и найти компромисс, поскольку страну нельзя держать в хаосе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Гончаренко сказал сегодня, 2 декабря, на митинге у здания Одесской областной государственной администрации в поддержку политики Президента Украины.

«Мы сегодня здесь собрались, чтобы показать всей Украине, дать пример Киеву, что Одесса призывает вас к миру. Одесса призывает вас к диалогу. Ни одному человеку не понравилось бы, что разгоняют мирный протест в ночь с 29 на 30 ноября на площади Независимости. Сегодня Президент Украины осудил действия, будут названы конкретные виновные в этой провокации, которые должны будут понести ответственность. И я понимаю людей, которые вышли на улицы, чтобы защитить свое право на мирный протест. Но мы не понимаем, что делали эти тысячи штурмовиков возле Администрации Президента», ― сказал он.

«Мы не хотим видеть конфликты, мы не хотим видеть кровь ни в Украине, ни в Киеве. И мы как Одесса призываем: киевские политики, одумайтесь! Садитесь за стол переговоров, находите компромисс, и страна пойдет вперед.

Нам нужен мир. Одессе нужен мир! Мы уважаем любую точку зрения и готовы ее выслушать. Нельзя держать страну в хаосе», — добавил А. Гончаренко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:58 14.01.2026
11:39 14.01.2026
10:54 14.01.2026
10:46 14.01.2026
10:31 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.029