ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Облсовет утвердил структуру и численность Управления облсовета по имущественным отношениям на 2014 год
11:39 / 24.12.2013

ОДЕССА, 24 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский областной совет утвердил структуру и численность Управления облсовета по имущественным отношениям на 2014 год, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое решение было принято сегодня, 24 декабря, на сессии облсовета.

Рассмотрев предложения главы областного совета относительно структуры, численности Управления облсовета по имущественным отношениям, областной совет принял решение утвердить структуру и численность Управления в количестве 35 человек.

Общие расходы на содержание Управления в расчете на 2014 год утверждены в сумме 4 млн. 229,8 тыс. грн., в том числе 3 млн. 438,3 тыс. грн. по фонду оплаты труда.

Утратившим силу считается решение областного совета от 18 февраля 2011 года №72-VI «Об утверждении структуры, численности Управления областного совета по имущественным отношениям и расходов на его содержание».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
08:42 13.01.2026
08:39 13.01.2026
08:35 13.01.2026
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.317