ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Жизнь области должна подчиняться не «плану латания дырок», а перспективному движению вперед», — Скорик
15:42 / 27.12.2013

ОДЕССА, 27 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Николай Скорик считает, что жизнь Одесской области должна подчиняться не «плану латания дырок», а перспективному движению вперед, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение Н. Скорик выразил сегодня, 27 декабря, в общения с журналистами, комментируя первоочередные планы Одесской ОГА в 2014 году.

«Думаю, что первоочередные планы вы увидите в качестве документов. Мы будем принимать бюджет региона. Вместе с бюджетом будем принимать пакет региональных программ, Программу социально-экономического и культурного развития области на 2014 год, будем вносить изменения в Стратегию развития региона», — сказал он.

«Главный план — чтобы жизнь Одесской области подчинялась не «плану латания дырок», а перспективному движению вперед. Чтобы эта Стратегия была не просто абстрактным документом, а чтобы она стала действительно тем документом, по которому область может жить и развиваться. А для этой эффективности нужно соотношение того, что нужно делать, и того, что ты реально можешь сделать. И планы нужно строить исходя их реальных возможностей», — добавил Н. Скорик.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:55 13.01.2026
17:45 13.01.2026
17:27 13.01.2026
16:41 13.01.2026
16:03 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.418