![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Глава ОГА вряд ли существенно повлияет на ход избрания председателя облсовета», — Шмушкович
12:36 / 01.12.2014
ОДЕССА, 01 ДЕКАБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — И.о. председателя Одесского областного совета Михаил Шмушкович заявил, что глава Одесского обладминистрации Игорь Палица вряд ли существенно повлияет на ход избрания председателя облсовета, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление М. Шмушкович сделал в телефонном интервью корреспонденту агентства, отвечая на вопрос «Повлияет ли как-то на выборы главы областного совета тот фактор, что Игорь Палица решил остаться на посту главы ОГА?». И.о. Главы облсовета заявил: «я думаю, что если и повлияет, то незначительно. Даже если говорить о тех депутатах, которые сейчас работают в органах исполнительной власти и являются прямыми подчиненными Игоря Петровича, то их небольшое количество. А с учетом люстрации их количество стало еще меньше. Это вопрос не обладминистрации, а только депутатского корпуса». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
10:47 07.02.2026
10:44 07.02.2026
10:42 07.02.2026
10:40 07.02.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 406 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
10:24 07.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.647 |