ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Борьба с коррупцией так и осталась всего лишь предвыборным лозунгом нынешней власти», — Скорик
15:51 / 16.07.2015

ОДЕССА, 16 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный депутат Украины от «Оппозиционного блока» Николай Скорик заявил, что представители действующей власти «шли на выборы под лозунгами борьбы с коррупцией, но так и не выполнили своих обещаний», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 16 июля, агентству сообщили в пресс-службе нардепа.

Как сообщили в пресс-службе, выступая в эфире телеканала NewsOne, политик отметил, что результатом работы новой власти за полтора года стали рост коррупции и полная разруха в госуправлении — хотя на выборы ее представители шли под лозунгами борьбы с коррупцией, но так и не выполнили своих обещаний.

«Они обещали побороть коррупцию, но за полтора года ничего не сделано. Более того, окончательно разрушено государственное управление, уровень коррупции вырос не только на таможне или в органах внутренних дел на Закарпатье, но и во всех органах власти. Кстати, об этом говорят уже международные организации, которые мониторят ситуацию в Украине», — отметил Н. Скорик.

По словам народного депутата, сегодня основная задача — вернуть в страну мир.

«Когда в Украине наступит мир, достаточно много вопросов, которые обострились, например, на Закарпатье могут быть решены, и довольно быстро», — отметил народный депутат.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
11:37 04.02.2026
11:32 04.02.2026
11:28 04.02.2026
11:02 04.02.2026
10:23 04.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.078