ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Ремонт здания для Одесского госархива в Александровке обойдется в 10 миллионов гривен
10:44 / 20.02.2016

ОДЕССА, 20 ФЕВРАЛЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На ремонт здания в селе Александровка, куда должен переехать Государственный архив Одесской области, необходимо 10 млн. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом вчера, 19 февраля, в ходе брифинга сообщил председатель Одесского областного совета VII созыва Анатолий Урбанский.

По его словам, Управление имущества Одесского облсовета с профильными комиссиями выезжали на объект и определили предварительную стоимость ремонта здания, в которое должен переехать архив. Речь идет о сумме в 10 млн. грн.

Также глава облсовета отметил, что ожидается подписание Президентом Украины распоряжения о выделении субвенции на ПТУ, и в областном бюджете появятся дополнительные средства.

Таким образом, на ближайшей сессии, которая, по словам А. Урбанского, состоится через 2 недели, будет рассмотрен вопрос о выделении этих средств из бюджета развития.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.094