ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Оппоблок» создал для одесситов памятку по получению компенсации за ущерб от стихии 12 октября
15:35 / 08.11.2016

ОДЕССА, 08 НОЯБРЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Члены фракции партии «Оппозиционный блок» в Одесском городском совете составили памятку по получению компенсации за имущество, пострадавшее в результате урагана 12 октября, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом депутат горсовета от «Оппозиционного блока» Богдан Гиганов сообщил сегодня, 8 ноября, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье».

По его словам, представителями оппозиции разработана памятка, включающая 5 шагов, которые нужно предпринять, чтобы получить компенсацию за финансовый ущерб, нанесенный стихийным бедствием.

Как отметил депутат, к представителям «Оппоблока» обращались многие одесситы, чье имущество пострадало из-за урагана. При этом Б. Гиганов отметил, что очень часто жертвы стихии сталкиваются с тем, что не получают акты оценки ущерба. Таким образом, по мнению оппозиционеров, власти стараются «заболтать» эту проблему. Например, спустя месяц практически невозможно доказать, что твое имущество пострадало в результате стихийного бедствия.

Указанная памятка будет размещена в интернете, а также будет распространяться в общественных приемных депутатов партии. Кроме того, в приемных будет налажена работа консультантов.


Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
11:55 11.12.2025
11:41 11.12.2025
11:35 11.12.2025
11:30 11.12.2025
10:20 11.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.770