ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Сергей Гриневецкий рассказал на брифинге о наиболее актуальных вопросах развития Одесчины
16:45 / 03.02.2021
Власти

ОДЕССА, 03 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий провел брифинг для представителей всеукраинских и региональных средств массовой информации.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Сьогодні, 03 лютого, Сергій Гриневецький провів брифінг з представниками регіональних та центральних ЗМІ, під час якого надав роз’яснення щодо таких питань:

– Ліквідація наслідків негоди в Одеській області (27–28.01.) проведена оперативно, включаючи першочергові заходи з розчищення сніжних заметів (місцями до 4 метрів), відновлення автомобільного руху міжнародними трасами М-05 (Одеса – Київ), М-15 (Одеса – Рені), М-16 (Одеса – Кучурган) та налагодження електропостачання понад 150-ти знеструмлених населених пунктів.

– Розвиток інфраструктури регіону в умовах децентралізації: пріоритетними питаннями визначені – ремонт автомобільних шляхів місцевого значення та розвиток єдиної автобусної мережі місцевого сполучення для забезпечення сталого транспортного зв’язку між територіальними громадами. Невід’ємною частиною процесу удосконалення інфраструктури є розвиток цифровізації.

– Подальше вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства: на сесії Одеської обласної ради 02 лютого було затверджено текст звернення депутатів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів для населення.

– Детінізація підприємницької діяльності на усіх рівнях: на цей час питання є одним з пріоритетів у бюджетній сфері, оскільки безпосередньо впливає на наповнення місцевих й регіонального бюджетів, ліквідацію заборгованості перед працівниками та зростання заробітної плати. По усім питанням, пов’язаним з оподаткуванням та бюджетними надходженнями, Одеська ОДА забезпечуватиме комплексну співпрацю між профільними структурними підрозділами райдержадміністрацій й органів місцевого самоврядування, представниками бізнесу й населенням, органами Державної податкової служби в Одеській області, з широким залученням адміністративних та публічних ресурсів.

– В медичній сфері: в умовах боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 в регіоні функціонують 13 опорних профільних лікарень, які повністю забезпечують потреби хворих. Також приділяється окрема увага підписанню угод з НСЗУ, адже це є основною умовою належного фінансування медиків.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Міжнародний кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» стартує 12 червня в Одесі
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Останні новини:
17:27 14.05.2026
17:15 14.05.2026
16:22 14.05.2026
16:18 14.05.2026
16:15 14.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015