![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Глава ОГА открыл под Одессой новую амбулаторию
09:47 / 02.03.2021
ОДЕССА, 02 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий посетил с рабочим визитом село Нерубайское. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА. В сообщении облгосадминистрации сказано: Голова Одеської ОДА взяв участь в урочистому відкритті нового медичного закладу – амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеський район, с. Нерубайське, вул. Центральна, 1т. Будівництво медичного об’єкту тривало близько двох років із залученням коштів державного та місцевого бюджетів, а його відкриття стало значною подією для новоствореної Нерубайської сільської громади. Нова амбулаторія надаватиме медичні послуги понад 15 тисячам мешканцям. Вона оснащена на сучасному рівні, у просторих кабінетах надаватимуть профільні медичні послуги 4 лікаря, також в їх розпорядженні – спеціалізований автомобіль. У своєму зверненні Сергій Гриневецький зазначив важливість виконання загальнодержавної Програми з розвитку сільської медицини, прикладом чого є дана амбулаторія. Також голова ОДА наголосив на основних пріоритетах розвитку Одещини у напрямку покращення якості життя – перш за все, в контексті реалізації різних проєктів регіонально-стратегічного значення: Одеський аеропорт, дорожне будівництво, інфраструктурні проєкти Хаджибейського та Сухого лиманів тощо. Стосовно медичної сфери Сергій Гриневецький наголосив на важливості профілактичних заходів, спрямованих на упередження – особливо в умовах карантинної ситуації, обумовленої коронавірусною інфекцією. На завершення візиту до Нерубайської територіальної громади гостям було проведено екскурсію по музейному комплексу «Одеські катакомби», у межах якого, зокрема, розміщується найбільший в Європі підземний арт-простір, створений митцями місцевої арт-студії «Золотий перетин». Голова ОДА зазначив, що належним чином спланований розвиток цього музейного комплексу перетворить його на привабливий туристичний «магніт» регіонального значення. У заході взяли участь директорка Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, голова Одеської райдержадміністрації Юрій Крук, перший заступник голови Біляївської РДА Юрій Іванов, голова Нерубайської сільської ради Олег Мишаглі. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
12:29 27.06.2026
12:20 27.06.2026
10:40 27.06.2026
10:36 27.06.2026
10:31 27.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.026 |