ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Глава Одесской ОГА: права служащих РГА при децентрализации должны быть защищены
16:09 / 03.03.2021
Власти

ОДЕССА, 03 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий обсудил вопросы защиты прав госслужащих региона с председателем областной организации профсоюза работников государственных учреждений Украины Александром Буфетовым.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Відбулася зустріч голови ОДА Сергія Гриневецького із головою Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України Олександром Буфетовим.

На цей час зазначена обласна структура об’єднує 30 територіальних підрозділів, на профспілковому обслуговуванні перебуває 259 комітетів, установи і підприємства, що входять в органи держуправління та місцевого самоврядування. Основне завдання обласної профспілки це – представництво і захист прав та інтересів її членів, здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю тощо.

Голова організації розповів об основних напрямках її діяльності та наголосив на тих гострих проблемах, які існують на цей час і пов’язанні із новим територіально-адміністративним устроєм. Перш за все, це питання вивільнення працівників місцевих державних адміністрацій під час процесів реорганізації та ліквідації РДА. Серед тих, кого торкнеться цей процес – працівники із високим рівнем фахової підготовки, магістерським ступенем тощо. На жаль, у деяких ОТГ немає фахового, конструктивного підходу до вирішення цього питання. Крім того у багатьох випадках просто відсутні вакансії. Спостерігаються факти порушень трудових прав працівників, що підлягають звільненню (стосовно виплат зарплатні, компенсацій та ін.)

Проте обласна організація профспілки працівників державних установ прикладає зусиль щодо конструктивної співпраці із територіальними громадами та пошуку компромісів з питання працевлаштування працівників місцевих адміністрацій.

З свого боку голова ОДА Сергій Гриневецький запевнив Олександра Буфетова, що визначені проблемні питання перебувають на контролі обласної адміністрації та висловив намір щодо співробітництва та координації зусиль у межах повноважень, зокрема:

контроль за процесом звільнення працівників в ході реорганізації установ та їх подальшого працевлаштування у відповідних структурах новостворених районів;

здійснення відповідного нагляду за дотриманням чинного законодавства та забезпеченням захисту трудових прав;

сприяння утворенню первинних організацій Профспілки тощо.

Також голова ОДА поінформував, що зараз у територіальних громадах триває велика робота щодо інвентаризації та передачі функцій і повноважень та наголосив на необхідності створення первинних профспілкових організацій у апараті та структурних підрозділів облдержадміністрації, з приводу чого дав відповідні доручення.

Сторони домовилися про підписання 30 березня, під час засідання колегії ОДА, трьохстороннього Меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною радою та профспілкою працівників державних установ України.

У зустрічі також взяли участь заступники голови ОДА Борис Волошенков та Світлана Фабрикант і в.о. керівника апарату Микола Бішляга.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
10:30 17.04.2021
17:34 16.04.2021
17:32 16.04.2021
17:25 16.04.2021
17:19 16.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.553