ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Глава Одесской ОГА представил Кабмину видение восстановление системы орошения сельхозземель региона
13:06 / 09.04.2021
Власти

ОДЕССА, 09 АПРЕЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие в проведенном под Премьер-министром Денисом Шмыгалём селекторном совещании по вопросам орошения земель юга Украины.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Основним завданням уряду цього року в питанні розвитку іригаційних систем є запуск пілотних проєктів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з обговорення проєкту зрошення земель півдня України участь в якій взяв і голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Президент України поставив завдання цього року розпочати відновлення зрошувальних систем. І Уряд, зі свого боку, має насамперед забезпечити оперативну передачу майнових комплексів Міндовкілля у сферу Мінагрополітики.

«На сьогодні більша частина меліоративної та іригаційної інфраструктури перебуває в управлінні Держагентства водних ресурсів. Відповідно Міністерство аграрної політики та продовольства, відповідальне за відновлення зрошувальних систем, наразі не може розпочати практичну роботу у цьому напрямку. Швидке розв’язання цього питання дасть можливість Мінагрополітики вже поточного року розпочати реалізацію пілотних проектів з відновлення зрошувальних систем, що допоможе аграріям суттєво збільшити врожай», — зауважив Денис Шмигаль.

Прем’єр додав, що потрібно визначити об’єкти, які будуть модернізовані в межах пілотних проєктів зрошення земель, та залучити інвестиційні кошти для їх реалізації. Зокрема, вже є погодження міжнародних партнерів стосовно можливості залучення кредитних ресурсів для розвитку іригаційних систем в Україні.

Глава уряду заслухав бачення голови Одеської ОДА щодо проєкту зрошення земель. Сергій Гриневецький доповів про стан меліоративної інфраструктури, розповів про вжиті заходи в напрямку виконання стратегії та запропонував обласні об’єкти для можливої реалізації пілотного проєкту.

«Відновлення потужної зрошуваної системи в області – один з ключових пріоритетів Одеської ОДА. Зокрема ми вбачаємо реалізацію даного проєкту в напрямку модернізації Нижньо-Дністровської зрошувальної системи та будівництва групових водопроводів в територіальних громадах бессарабських районів Одещини для забезпечення населення якісною питною водою» – зазначив Сергій Гриневецький.


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

«Історії, які залишаться з нами…»
Напередодні Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, 6 травня в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація книжки «Історії, які залишаться з нами…» та зустріч з авторкою Вікторією Коритнянською, молодою талановитою письменницею, журналісткою, членом Одеської літературної студії «Зелена лампа».

Последние новости:
14:36 08.05.2021
12:37 08.05.2021
12:06 08.05.2021
11:17 08.05.2021
10:27 08.05.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.072